maijs

11maijs18:0021:00VIP GRUPA OTRDIENĀS NO 11. MAIJA (TIEŠSAISTĒ)Trenere: Inga OliņaProgramma:VIPApmācību garums:7 nedēļas

12maijs18:0020:00ES, MANS BĒRNS UN MEDITĀCIJA, 12./19. MAIJĀ (tiešsaistē)Treneris: Georgs RubenisProgramma:Meditācijas praksesApmācību garums:2 nedēļas

20maijs18:0021:00VIP GRUPA CETURTDIENĀS NO 20. MAIJA (TIEŠSAISTĒ)Trenere: Inga OliņaProgramma:VIPApmācību garums:7 nedēļas


Arhīvs:

marts

01marts15:0018:00ALP grupa pirmdienās un ceturtdienās no 1. marta (tiešsaistē) (GRUPA PILNA)Trenere: Ilga SirmeleProgramma:ALPApmācību garums:3 nedēļas

02marts10:0013:00VIP grupa otrdienās no 2. marta (tiešsaistē) (GRUPA PILNA)Trenere: Andrija LikovaProgramma:VIPApmācību garums:7 nedēļas

04marts15:0017:00ES, MANS BĒRNS UN MEDITĀCIJA, 4./11. martā (tiešsaistē) (GRUPA PILNA)Treneris: Georgs RubenisProgramma:Meditācijas praksesApmācību garums:2 nedēļas

15marts14:4517:45ALP grupa trešdienās no 15. marta (tiešsaistē) (GRUPA PILNA)Trenere: Ilga SirmeleProgramma:ALPApmācību garums:7 nedēļas

15marts18:1521:15ALP grupa pirmdienās 15. marta (tiešsaistē) (GRUPA PILNA)Trenere: Līga VeitnereProgramma:ALPApmācību garums:7 nedēļas

31marts18:0021:00VIP grupa trešdienās no 31. marta (tiešsaistē) (GRUPA PILNA)Trenere: Inga OliņaProgramma:VIPApmācību garums:7 nedēļas


februāris

10fabruāris18:0021:00VIP grupa trešdienās no 10. februāra (tiešsaistē) (GRUPA PILNA)Trenere: Inga OliņaProgramma:VIPApmācību garums:7 nedēļas

17fabruāris14:0017:00ALP grupa trešdienās no 17. februāra (tiešsaistē) (GRUPA PILNA)Trenere: Ilga SirmeleProgramma:ALPApmācību garums:7 nedēļas

23fabruāris18:0021:00VIP tēvu grupa otrdienās no 23. februāra (tiešsaistē)Treneris: Lauris BokišsProgramma:VIPApmācību garums:7 nedēļas


janvāris

Nav apmācību


decembris

02decembris10:0013:00VIP grupa no 2. decembra (tiešsaistē) (GRUPA PILNA)Trenere: Līga Zelmene - LaizāneProgramma:VIPApmācību garums:7 nedēļas


novembris

04novembris18:0021:00VIP grupa no 4. novembra (GRUPA ATCELTA)Trenere: Inga OliņaProgramma:VIPApmācību garums:7 nedēļas


oktobris

05oktobris10:0013:00VIP rīta grupa no 5. oktobra (tiešsaiste) (GRUPA PILNA)Trenere: Andrija LikovaProgramma:VIPApmācību garums:7 nedēļas

20oktobris14:0017:00ALP grupa no 20. oktobra (GRUPA PĀRCELTA)Trenere: Ilga SirmeleProgramma:ALPApmācību garums:7 nedēļas

29oktobris10:0013:00VIP rīta grupa no 29. oktobra (tiešsaiste) (GRUPA PILNA)Trenere: Inga OliņaProgramma:VIPApmācību garums:7 nedēļas

30oktobris10:0017:00VIP intensīvā grupa 30.-31.10 (GRUPA PĀRCELTA)Treneri: Inga Oliņa, Georgs RubenisProgramma:VIPApmācību garums:2 dienas


septembris

Nav apmācību

 

 

X