Radio SWH ēterā: "Pietura vecākiem" | Svētdienās, 17.00 - 18.00

01JAN17:0031DEC(DEC 31)18:00Radio SWH ēterā: "Pietura vecākiem" | Svētdienās, 17.00 - 18.00Vada: Georgs Rubenis & Inga Oliņa

Norises laiks

JANVĀRIS 1 (Svētdienās) 17:00 - DECEMBRIS 31 (Otrdienās) 18:00

Apraksts

“Pietura vecākiem”, kuru veido un vada “Centrs ZIN” vecāku izglītības treneri Inga Oliņa un Georgs Rubenis, ir raidījums, kurā apkopotas viegli saprotamas un pielietojamas idejas visu vecumu bērnu vecāku ikdienas atvieglošanai.

Raidījuma mērķis ir palīdzēt klausītājiem pārkāpt pāri mākslīgi izveidotajām domāšanas robežām, ka bērnu audzināšana ir temats, par ko jādomā un jāinteresējas tikai zīdaiņu vecākiem. Tāpēc radio raidījuma “Pietura vecākiem” vadmotīvs ir “Viss par bērnu audzināšanu – no piedzimšanas brīdim līdz pusmūža krīzei” – ar domu, ka vecāks ir vecāks arī tad, ja bērns ir pusaudža, jaunieša vai pieaugušā vecumā.

Raidījums atsaucas un izmanto Piesaistes teorijā (angļu val. – Attachment Theory) veidotu metodoloģiju – attiecību veidošanas/risināšanas un bērnu/jauniešu audzināšanas pieeju TBRI, kas ir pamatā visām “Centrs ZIN” izglītības programmām.
Radio raidījumā tiks runāts par aktualitātēm bērnu/ pusaudžu/ jauniešu audzināšanā un attiecību veidošanā, piedāvātas konkrētas praktiskas TBRI metodes, kā arī atbildēts uz klausītāju rakstiski uzdotajiem jautājumiem.

“Pietura vecākiem” iecerēts runāt par tādiem tematiem kā, piemēram: vai es kā pieaugušais apzinos savas vajadzības un māku tās piepildīt; kā aiz bērna uzvedības ieraudzīt viņa patieso vajadzību; 10 minūtes īpašais laiks divatā un saiknes veidošanas rotaļas. Tāpat tiks piedāvāti visiem zināmu ikdienas situāciju risinājumi: “Sakārto savu istabu!”; “Kamēr tu dzīvo manā mājā…” u.c. Tiks runāts arī par veselīgām robežām ar pusaudzi – kad “nē” ir “nē” un “jā” nav “varbūt”.

Vieta: Radio SWH ēterā
Laiks: Svētdienās, 17.00 – 18.00
Treneri: Georgs Rubenis un Inga Oliņa

Datumi un laiki:

Katru svētdienu no plkst. 17.00 – 18.00